داده پیشگامان آمارد

داده پیشگامان آمارد متشکل از مهندسان فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های ایران بوده که با شعار ” خدمات رسانی به مردم  / ایجاد اشتغال از ایده های استارتاپی“  فعالیت خود را آغاز نموده است.

هدف این تیم تعریف پروژه هایی برای خدمات رسانی به مردم میباشد که یکی از این خدمات در حوزه حقوقی و ایجاد سامانه معرفی و ایجاد بانک اطلاعاتی از وکلا و کارشناسان و سردفتران و مشاوران حقوقی و موسسات حقوقی بوده که علاوه بر معرفی قابلیت پرسش و پاسخ به همراه جستجوی بر روی نقشه را برای کاربران فراهم میکند.

 

درباره عدل نت

امروزه برنامه های تحت وب ، موبایل و تبلت روز به روز مخاطب زیادی را جذب خود می کنند، از دلایل این موضوع می توان قابل حمل بودن این دستگاهها، بالا رفتن دسترسی به اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب، راحتی استفاده و بسیار دلایل مختلف دیگر را نام برد، از سویی دیگر پیدا کردن اماکن یا اماکن نزدیک همیشه جزء دغدغه های زندگی در کلانشهرها می باشد، عدل نت یک سامانه کارآمد است که بر اساس نیاز روز مردم عزیزمان ایران به ویژه شهروندان کشورمان طراحی شده است، این سیستم سعی کرده است با بهره گیری از جدیدترین امکانات در حوزه ی برنامه های وب سایت و موبایل این دغدغه را هم برای وکلا ،کارشناسان و ذفاتر اسنادرسمی که می خواهند دیده شوند و هم برای مخاطبان که می خواهند مراجعه کنند کم کند.

عدل نت سامانه ای است که از یکسو به وکلای محترم ، کارشناسان رسمی دادگستری و دفاتر اسنادرسمی این امکان را می دهد تا خود را درسطح کشور معرفی نمایند وبه سوالات مردم پاسخ دهند و از سوی دیگر به مردم این امکان را میدهد تا در سریع ترین زمان  وکیل / کارشناس / دفاتر اسناد رسمی  را پیدا کند و در صورت لزوم به طرح سوال بپردازند.

 

چرا وکلا ، کارشناسان رسمی دادگستری و دفاتر اسنادرسمی  باید عضو سامانه عدل نت شوند؟

ما بر این باوریم که جامعه حقوقی نیاز به پایگاه جامع اطلاعاتی دارد که ضمن آشنایی با مفاهیم حقوقی ، زبان صنعت ، تکنولوژی وب و رسانه را بفهمد و در این مسیر دستان شما را برای همکاری می فشاریم .

وکلا ، کارشناسان و سردفتران اسناد رسمی در صورتی که عضو سامانه نمیباشند می توانند با ثبت نام و ورود به پنل خود اقدام به ثبت اطلاعات مکان خود، اطلاعات ارتباطی و ... نمایند.

هر یك از وکلا ، کارشناسان و سردفتران اسناد رسمی با ثبت نام در این درگاه از وب سایتی شخصی برخودار می شوند . بازدید كنندگان با داشتن تنها یک آدرس و ورود به سامانه عدل نت می ‏توانند به مطالب تمام وب سایت های متخصصین ، دست پیدا كنند و با جستجوی ساده  وب سایت متخصص مورد نظر خود هدایت شوند.‏ بازدید كننده با ثبت نام در سامانه عدل نت ، به عنوان كاربر ، علاوه بر دسترسی به ‏تمامی وب سایت های متخصصین ، می تواند سوالات یا نظرات خود را مطرح کند.

 

چرا وکلا و مشاوران حقوقی باید عضو سامانه عدل نت شوند؟

 با توجه به روند رو به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات درسال های اخیر، به صورتی که تاثیرات شگرف این فناوری بر زندگی انسان و جامعه کاملا مشهود بوده و ما دیگر شاهد تجارت، اقتصاد، سیاست، تحصیل، مشاوره و ... به صورت شکل سنتی خود نیستیم و شاهد چهره الکترونیکی موارد یاد شده می باشیم. جامعه حقوقی نیز در این میان مستثنا نخواهد بود و به زودی زود از شکل سنتی خود به شکل الکترونیکی مبدل خواهد شد و در محیط سایبر پذیرای کاربران خود خواهند بود.

اكثرمراجعين به دادگستري كه در جستجوي وكيل مدافع براي پرونده هاي خود ميباشند ، هيچ منبع موثقي براي پيدا كردن وكلاي مرتبط با موضوع پرونده خود نمي شناسند و در اين رابطه اقدام به پرس و جو از كادر اداري يا قضايي شاغل در دادگستري مي نمايند و همين امر باعث رونق بازار دلالي براي برخي افراد سود جو و نهايتا تضييع حقوق شهروندان ميشود . امري كه با همكاري وكلا  براحتي قابل پيشگيري هست .

در گذشته در اغلب  شهرهاي متوسط ،اشخاص و صنوف محدود آن به راحتي قابل شناخت بودند .  لكن امروزه در شهرهاي بزرگ و چند ميليوني و با توجه به نرخ زياد مهاجرت امكان شناخت صنوف تخصصي روزافزون، مثل همان وضعيتي كه در گذشته حاكم بوده است، وجود ندارد . اين امر باعث ميشود آحاد جامعه در يك بلاتكليفي بسر برده و انرژي زيادي در اين خصوص به هدر رود .

لذا نياز به شناخت اشخاص خبره و متخصص از جمله وكلاي دادگستري يك نياز واقعي جامعه ميباشد و سيره عملي عقلاي عالم (دركشورهاي پيشرفته) آن را تأييد ميكند .

نگاهي به كيفيت انتخاب وكيل و نياز موكلان اين حقيقت را اشكار ميسازد كه هر موكلي تمايل دارد ، در وهله اول و بعد از آشنائي عمومي از سوابق كاري و تحصيلات و سوابق تخصصي و كارهاي مشابه وكيل خود را بشناسد . 

اغلب موكلان بعد از پرس و جوي مقدماتي از منابعي كه در اختيار دارند ، يك نفر را بعنوان وكيل دادگستري در نظر ميگيرند. در اين مرحله علي رغم نياز موكلان به آگاهي بيشتر از وكيل، متقابلا تمايل معرفي كامل وكيل و سوابق وي براي موكلان، اغلب شيوه مناسبي وجود ندارد. زيرا وقت و فرصت اين امر وجود نخواهد داشت و مستلزم صرف ساعتها زمان ميباشد . و يا اينكه خيلي از وکلا و اغلب وکلای با سابقه و مجرب، اساسا هر گونه سخن و بيان مطالب در اين قسمت را براي خود امري وجيه و شايسته، ارزيابي نمي نمايند. بنابراين  نياز موكلان به آشنائي بيشتر با وكيل و نياز وكيل به معرفي دقيق تر ، در هر دو قسمت، ابتر باقي ميماند. امري كه ميتواند منجر به مشكلات بيشتري براي طرفين، در آينده گردد.

با استفاده از روش هاي اطلاع رساني تخصصي براي وكلاي دادگستري که از اهداف سامانه عدل نت میباشد ،نيازهاي فوق الذكر قابل برطرف شدن ميباشد

همچنین بسیاری از افراد بنا به دلایل متعدد از قبیل محذورات اجتماعی و یا مشغله زیاد کاری مشکلات ناشی از ترافیک شهری و... امکان مراجعه به دفاتر وکلا را ندارند. در این سایت کاربران می‌تواند سؤالات خود را به همراه تصویر اسناد و مدارک لازم به وکلا ارسال نموده و متقابلاً وکلا نیزپاسخ مشاوره‌ها را به همراه دادخواست و لایحه دفاعیه و ... از طریق فرم‌ها و اسناد استاندارد به کاربران ارسال نمایند.

 عضویت وکلا و مشاوران حقوقی در سامانه عدل نت  >>>         + ثبت نام وکیل / مشاور حقوقی

 

 چرا کارشناسان رسمی دادگستری و دفاتر استادرسمی باید عضو سامانه عدل نت شوند؟

 تمامي مشاغل و صنوف در جامعه ، نياز به معرفي خود و دفترشان به اشخاص نيازمند دارند و متقاضيان نيز دوست دارند تا به طريق مطمئن نسبت به آگاهي از مراجع بر طرف كننده نيازهاي آنان  اطلاع صحيح  پيدا نمايند.

کارشناسان رسمی دادگستری و دفاتر اسناد رسمی نیز میتوانند از طریق این سامانه به معرفی خود بپردازند تا در صورت نیاز مردم دسترسی به آنها سریع تر صورت پذیرد.در این سایت کاربران می‌تواند سؤالات خود را به همراه تصویر اسناد و مدارک لازم را ارسال نموده و منتظر پاسخ باشند.

  عضویت کارشناس رسمی دادگستری در سامانه عدل نت  >>>         + ثبت نام کارشناس رسمی دادگستری

 عضویت دفاتر اسناد رسمی در سامانه عدل نت  >>>         + ثبت نام دفاتر اسناد رسمی

 

جستجو روی نقشه با امکان فیلتر کردن بر اساس تخصص و یا نزدیکی به مخاطب / موقعیت دفاتر بروی نقشه

شاید با جستجوگرهای مختلف روی نقشه همانند گوگل مپ آشنا باشید، این جستجوگرها در حالت پیشفرض برای مکانهای بسیار عمومی در ایران کاربرد دارند، سامانه عدل نت این امکان را برای شما فراهم می کند که وکیل / کارشناس / دفاتر اسناد رسمی یا مکان با تخصص مدنظر خود را جستجو کرده و به آسانی آدرس مکان دقیق وی را بر روی نقشه ببینید.

>> جستجو کن و بیاب <<

 ایجاد موتورجستجوی قوی برای یافتن

اين سامانه با رعايت تمام فاكتور هائي كه براي انتخاب وكيل/کارشناس/دفاتراسنادرسمی  اهميت دارد (اعم ازمشخصات ، تفكيك استانها ، تفکیک شهر ، تخصص ، تحصيلات وجنسيت ، .... ) ايجاد شده وامكان جستجوي وكيل براساس معيار هاي مذكور در سراسر كشور وجود دارد .

>> جستجو کن و بیاب <<

  لیست کاملی از اطلاعات متخصصین حقوقی

در عدل نت میتوانید لیست کاملی از متخصصین موجود در سامانه را با جستجوی ساده پیدا کرده و به اطلاعات ارتباطی، تخصص، آدرس وبسایت، رزومه و تجارب و حتی زمان پاسخگویی به سوالات حقوقی و دیگر مشخصات وی دسترسی پیدا کنید و بیشتر آشنا شوید.

 

امکان ثبت درخواست عضویت و ثبت نام در سامانه

این سامانه به طور گسترده منتشر یافته است، اگر شما وکیل / کارشناس دادگستری و یا سردفتر اسناد رسمی هستید و یا مدیریت یک موسسه حقوقی را بر عهده دارید، جهت ثبت اسم یا مکان خود در سامانه می توانید از طریق ثبت نام وکیل/ مشاور  به عضویت در سامانه عدل نت درآیید.

 >>  ثبت نام وکیل/ مشاور  <<

بروزرسانی آنلاین اطلاعات

یکی از ارزشمندترین امکان هر سیستم اطلاعاتی، امکان بروزرسانی آن می باشد تغییر اطلاعات مثل آدرس یا خطوط ارتباطی و یا اضافه شدن اطلاعات جدید به برنامه امری بدیهی است، به همین دلایل سیستم های نرم افزاری بر پایه اطلاعات باید دارای توانایی بروزسانی باشند ، سامانه عدل نت نیز این امکان را بر روی بستر اینترنت دارا بوده و طبیعتا امکان دسترسی به اطلاعات بروز متخصصین را در هر لحظه برای کاربرانش فراهم می کند.

 

پاسخگویی آنلاین به سوالات / گفتگوی آنلاین 

 متخصصین میتوانند با تعیین زمان پاسخ دهی به سوالات به کاربران خود این امکان را بدهند تا در فرصت مناسب پاسخگوی سوالات کاربران باشند. همچنین در صورت آنلاین بودن متخصصین امکان گفتگوی آنلاین بصورت چت برای کاربران و متخصصین وجود دارد.

 

امکان طرح سوال

  کاربران میتوانند پس از یافتن وکیل / مشاور موردنظر به طرح سوال خود بپردازند و از طریق پنل خود پیگیر و منتظر دریافت پاسخ باشند

>> طرح سوال <<

 

امکان مشاوره عمومی

  کاربران میتوانند سوال خود را در قسمت مشاوره عمومی مطرح نماید تا کلیه متخصصین که تمایل دارند به سوال پاسخ دهند .

>> مشاوره عمومی <<

و ...

امروزه بخش مهمی از قضاوت نسبت به یک فرد و اعتبار حرفه‌ای او بر اساس آنچه از او روی اینترنت وجود دارد شکل می‌گیرد.اكثر اشخاصي كه در جستجوي وكيل/ کارشناس / دفاتر اسناد رسمی ميباشند ، مطالعات اوليه را از طريق اينترنت انجام ميدهند و روزانه هزاران جستجو برای یافتن متخصصان  انجام می‌شود و افراد فاقد پروفايل، هر روز شانس برقراری ارتباطاتی ارزشمند، مشتریان جدید و پیشنهادهای شغلی ارزنده‌ای را از دست می‌دهند .

 

  ثبت شکایات در سایت

 >>ثبت شکایات و  ارتباط با مدیر سامانه عدل نت  <<

تذکر مهم : لطفا قبل از عقد قرارداد با وکلای محترم یا موسسات حقوقی در حوزه وکالت پروانه ایشان را مشاهده و بررسی فرمایید ، به دلیل اینکه عدل نت هیچگونه منفعت و مسئولیتی در این مورد ندارد .

 

 سامانه عدل نت علاوه بر بازدیدکنندگان فراوان از امنیت بالایی نیز برخوردار است ما سعی کردیم تا خدمتی نو را به شما هموطنان گرامی ارائه دهیم

  مازندران - آمل - خ 17 شهریور - روبروی اداره برق - ساختمان دماوندی - طبقه سوم - داده پیشگامان آمارد

کدپستی: 4615813854

تلفن تماس : 01144221628

پشتیبانی : 09119224572