شرایط اشتراك كاربران

 

در صورت  عدم پاسخگویی یکی از وکلا /کارشناس مربوطه، کاربران موظف هستند همان سوال را در انجمن عمومی سایت مطرح نموده و پاسخ خود را از قسمت مشاوره عمومی دریافت نمایند .

 

شرایط عمومی

1-قبول عبارت « شرايط و مقررات را مطالعه كرده و قبول دارم » به منزله بررسي محتويات جعبه مقررات و پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه تلقي شده و به اندازه امضاي دست نويس الزام آور خواهد بود .

استفاده از خدمات این سايت (سامانه عدل نت www.ADLNET.ir) و حفظ اسرار كاربران مستلزم ايجاد یک حساب کاربری برای اشتراك و استفاده از خدمات حقوقي است . برای این منظور مشترك متعهد به ارائه اطلاعات دقيق مشخصات سجلی و تماس ( ايميل ، همراه یا تلفن ثابت و  ... ) ميباشد .

 

حداقل متعارفي از پيش بيني ها جهت معرفي افراد متخصص و اطمينان از هويت اعضا صورت گرفته است ، با اين وجود كاربر متعهد هست :

الف-جهت اطمینان از اعتبار حرفه ای با وکلای محل سکونت خود مشاوره نماید .

ب- در انتخاب مشاور نهایت دقت را  معمول داشته و قبل از هرگونه کاری ، از اعتبار حرفه ای وی  اطمينان حاصل نمايد .

 

مسئولیت مدیران

سامانه عدل نت بمنظور دسترسی آزاد کاربران اينترنتي به بانک جامع اطلاعاتی وکلا/کارشناسان و دفاتر اسناد رسمی سطح کشو ايجاد شده است . تلاش مدیران سایت صرفا محدود به فراهم آوردن بستر ارتباطی کارآمد جهت ارتباط موثر بین وکلا/کارشناسان /دفاتر اسناد رسمی و کاربران اینترنتی میباشد .

چنانچه کاربر به دلیل مشکلات فنی يا فراموشي رمز عبور یا.... قادر به دسترسی به حساب يا اشتراك خود نباشيد ، امکان دسترسی به حساب کاربری توسط مدیران سایت فراهم خواهد شد .

اطلاعات تماس کاربران کاملا محرمانه بوده و صرفا جهت تماسهای ضروری مشاور انتخابی با کاربر استفاده خواهد شود . اطلاعات مذکور و نیز سوابق مشاوره تا مدت دو سال در حساب كاربري مشترك نگهداري و پس از آن حذف خواهد شد .

نشانی ایمیل يا تلفن همراه کاربر براي کسانی قابل مشاهده خواهد بود که به آنها پیام شخصی بفرستد و در مواقع لزوم براي اطلاع رساني در خصوص سايت مورد استفاده خواهد بود.كاربر اجازه ارسال پيام كوتاه به تلفن همراه و يا ايميل هشدار بمنظور تسريع درمشاوره ها را ميدهد .

 

 موارد سلب مسئولیت

مشاوره در اين سايت (سامانه عدل نت www.ADLNET.ir) بمنزله مشاوره در دفتر عضو ميباشد و مسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت به كاربران ناشی از مشاوره در این سایت برعهده عضو (وکلا/کارشناسان و دفاتر اسناد رسمی)میباشد .

کاربران در مورد كيفيت مشاوره ها يا خدمات ، مستقیما با مشاوران انتخابی خود طرف قرارداد میباشند .

هيچگونه رابطه قراردادي بين كاربر و مديران سايت وجود ندارد و مدیران سایت هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در خصوص اطلاعات علمی و مهارتهای تجربی اعضا و یا وجوه پرداختی به وکلا ندارند.

كاربر می‌پذیرد که اطلاعاتي كه در بخش مشاوره عمومی  منتشر کرده برای تمام کاربران قابل مشاهده بوده  و از انتشار مشخصات در قسمتهاي عمومی پرهیز مي نمايد .

مدیران سایت هیچگونه تعهد یا مسئولیتی را در مواردی که به سوال کاربر پاسخ داده نشود، ندارند.

 

موارد ممنوع 

توهین، لطمه به حیثیت دیگران، تمسخر، تهدید، ابراز تنفر، افترا یا اتهام نسبت به کاربران دیگر، مسئولان سایت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر.

درج مطالب اهانت‌آمیز در ارتباط با مذاهب، اقوام و نژادها یا باورهای معنوی دیگران و نوشتن توصیه‌ های منفی و تخریب‌آمیز .
درج هر گونه مطلبی که ممنوعیت یا محدودیت قانونی داشته باشد (اعم از مطالب دارای کپی رایت، مطالب محرمانه‌ی دولتی یا نظامی، اسرار تجاری شرکت‌ها، اطلاعات خصوصی افراد ، تبلیغ تروریسم، تبلیغ برای گروه‌ها یا مذاهبی که در ایران غیرقانونی شناخته می‌شوند .
ارسال هر نوع پیام سیاسی  برای تبلیغ یا تخریب یک حزب، کاندیدا یا جریان سیاسی . 
تبلیغ هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا تبلیغ برای فروش کالاها یا خدماتی که از نظر قوانین ایران غیرمجاز محسوب می‌شوند.

هر گونه استفاده، ذخیره‌ سازی و یا بازنشر تصاویر یا مشخصات کاربران يا متخصصین درهرجای دیگر خارج از سایت
تلاش برای نفوذ به سایت و یا دسترسی به پروفایل کاربران دیگر و یا تخریب اطلاعات موجود در سایت وهر گونه استفاده‌ی دیگر از سایت به جز امکاناتی که به طور مشخص برای این منظور در سایت در نظر گرفته شده است.

 

 سایر شرایط

در هنگام ايجاد اشتراك يا حساب كاربري سيستم يك رمز عبور از شما ميخواهد ، اين رمز عبور محرمانه بودن اطلاعات موجود در حساب كاربري شمارا تضمين مي نمايد و انتقال آن به اشخاص ديگر غير مجاز ميباشد .

حق انتشاررایگان مشاوره ها بصورت عمومی ( وپس از حذف مشخصات احتمالی کاربر ) برای اعضای سایت محفوظ میباشد .

هرگونه پاسخ بی ربط و یا ناقص و يا فروش اسناد فاقد محتوا و يا بي ربط موجب مسئوليت عضو درمقابل کاربر ميباشد .

در مواردی که یکی از اعضا به سوال کاربر پاسخ ندهند ، کاربر موظف است سوال خود را در انجمن عمومی سایت مطرح نماید و یا با سایر وکلا مطرح نماید .

در مواردی که یکی از اعضا به سوال کاربر پاسخ ندهند ، هیچ مسئولیتی ناشی از عدم پاسخگویی بر عهده عضو (وکلا/کارشناسان و دفاتر اسناد رسمی) نیست .

 

این شرایط در هر زمان توسط مديران سایت قابل تغيير است . اثر حقوقي تغييرات ناظر به آينده بوده و عطف بماسبق نخواهد شد.

 

تذکر مهم : لطفا قبل از عقد قرارداد با وکلای محترم یا موسسات حقوقی در حوزه وکالت پروانه ایشان را مشاهده و بررسی فرمایید ، به دلیل اینکه عدل نت هیچگونه منفعت و مسئولیتی در این مورد ندارد . 

 

دقت نمایید که عضویت شما به منزله قبول "قوانین عضویت وکلا ، کارشناسان و دفاتر اسناد رسمی" در سایت عدل نت میباشد و اعلام مینمایید که قانون جرایم رایانه ای کشور و مصادیق مرتبط با کلیه ماده های مطرح شده آن را مطالعه و پذیرفته اید.