جستجو روی نقشه با امکان فیلتر کردن بر اساس تخصص و یا نزدیکی به مخاطب / موقعیت دفاتر بروی نقشه

شاید با جستجوگرهای مختلف روی نقشه همانند گوگل مپ آشنا باشید، این جستجوگرها در حالت پیشفرض برای مکانهای بسیار عمومی در ایران کاربرد دارند، سامانه عدل نت این امکان را برای شما فراهم می کند که وکیل / کارشناس / دفاتر اسناد رسمی یا مکان با تخصص مدنظر خود را جستجو کرده و به آسانی آدرس مکان دقیق وی را بر روی نقشه ببینید.

>> جستجو کن و بیاب <<

 ایجاد موتورجستجوی قوی برای یافتن

اين سامانه با رعايت تمام فاكتور هائي كه براي انتخاب وكيل/کارشناس/دفاتراسنادرسمی  اهميت دارد (اعم ازمشخصات ، تفكيك استانها ، تفکیک شهر ، تخصص ، تحصيلات وجنسيت ، .... ) ايجاد شده وامكان جستجوي وكيل براساس معيار هاي مذكور در سراسر كشور وجود دارد .

>> جستجو کن و بیاب <<

  لیست کاملی از اطلاعات متخصصین حقوقی

در عدل نت میتوانید لیست کاملی از متخصصین موجود در سامانه را با جستجوی ساده پیدا کرده و به اطلاعات ارتباطی، تخصص، آدرس وبسایت، رزومه و تجارب و حتی زمان پاسخگویی به سوالات حقوقی و دیگر مشخصات وی دسترسی پیدا کنید و بیشتر آشنا شوید.

 

امکان ثبت درخواست عضویت و ثبت نام در سامانه

این سامانه به طور گسترده منتشر یافته است، اگر شما وکیل / کارشناس دادگستری و یا سردفتر اسناد رسمی هستید و یا مدیریت یک موسسه حقوقی را بر عهده دارید، جهت ثبت اسم یا مکان خود در سامانه می توانید از طریق ثبت نام وکیل/ مشاور  به عضویت در سامانه عدل نت درآیید.

 >>  ثبت نام وکیل/ مشاور  <<

بروزرسانی آنلاین اطلاعات

یکی از ارزشمندترین امکان هر سیستم اطلاعاتی، امکان بروزرسانی آن می باشد تغییر اطلاعات مثل آدرس یا خطوط ارتباطی و یا اضافه شدن اطلاعات جدید به برنامه امری بدیهی است، به همین دلایل سیستم های نرم افزاری بر پایه اطلاعات باید دارای توانایی بروزسانی باشند ، سامانه عدل نت نیز این امکان را بر روی بستر اینترنت دارا بوده و طبیعتا امکان دسترسی به اطلاعات بروز متخصصین را در هر لحظه برای کاربرانش فراهم می کند.

 

پاسخگویی آنلاین به سوالات / گفتگوی آنلاین 

 متخصصین میتوانند با تعیین زمان پاسخ دهی به سوالات به کاربران خود این امکان را بدهند تا در فرصت مناسب پاسخگوی سوالات کاربران باشند. همچنین در صورت آنلاین بودن متخصصین امکان گفتگوی آنلاین بصورت چت برای کاربران و متخصصین وجود دارد.

 

امکان طرح سوال

  کاربران میتوانند پس از یافتن وکیل / مشاور موردنظر به طرح سوال خود بپردازند و از طریق پنل خود پیگیر و منتظر دریافت پاسخ باشند

>> طرح سوال <<

 

امکان مشاوره عمومی

  کاربران میتوانند سوال خود را در قسمت مشاوره عمومی مطرح نماید تا کلیه متخصصین که تمایل دارند به سوال پاسخ دهند .

>> مشاوره عمومی <<

 

جایگاه تبلیغات در حرفه وکالت

>> جایگاه تبلیغات در حرفه وکالت؛ بایدها و نبایدها <<

 

و ...

امروزه بخش مهمی از قضاوت نسبت به یک فرد و اعتبار حرفه‌ای او بر اساس آنچه از او روی اینترنت وجود دارد شکل می‌گیرد.اكثر اشخاصي كه در جستجوي وكيل/ کارشناس / دفاتر اسناد رسمی ميباشند ، مطالعات اوليه را از طريق اينترنت انجام ميدهند و روزانه هزاران جستجو برای یافتن متخصصان  انجام می‌شود و افراد فاقد پروفايل، هر روز شانس برقراری ارتباطاتی ارزشمند، مشتریان جدید و پیشنهادهای شغلی ارزنده‌ای را از دست می‌دهند .

 

پیام ایمنی:

جهت آگاهی از اطلاعات مربوط به جرائم رایانه ای به سایت پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات)  مراجعه نمایید.

 

 

 برای ثبت شکایات در سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

>>ثبت شکایت و  ارتباط با مدیر سامانه عدل نت  <<