بمنظور اخذ مشاوره در ابتدا لازم است از طريق پروفايل اعضا يا قسمت مشاوره عمومي با طرح اولين سوال حساب  كاربري خود را ايجاد نماييد . و در مشاوره هاي بعدي پس از ورود به حساب كاربري درخواست مشاوره نماييد .

 

طرح سوال 

در صورتیکه قبلا سوالی در سایت مطرح نموده اید برای پیگیری سوال خود از نوار بالای هدر - ورود کاربران ( پیگیری پیگیری پاسخ سوال ) - وارد حساب کاربری شوید و پاسخ سوالات خود را مشاهده نمایید .

 

چنانچه کاربر جدید هستید برای طرح سوال به اینصورت عمل نمایید : با کلیک روی تصویر یکی از مشاوران وارد پروفايل وی شوید و در کادر مربوطه سوال خود را تایپ نمایید و چنانچه برای دریافت پاسخ عجله دارید حتما با مشاوران آنلاین و یا مشاوران صفحه اصلی مشاوره نمایید .( جهت تسریع در ارایه خدمات مشاوران فعال یا مشاوران آنلاین در صفحه اول سایت نمایش داده میشوند )

 

مشاوره عمومی

 

در صورتیکه تمایل دارید از نظر گروهی مشاوران درمورد سوالتان مطلع شوید ، میتوانید سوالتان را در بخش مشاوره عمومی ( انجمن ) مطرح نمایید.

 

برای این منظور ، از نوار بالای هدر - مشاوره عمومی - کلیک نموده و سول خود را مطرح نمایید.

 

جستجوی و یافتن دفتر وکیل / کارشناس رسمی / دفاتر اسناد رسمی

درصورتیکه قصد دارید با وکلا/ کارشناسان  محل سکونت خود مشاوره نمایید ، از صفحه اول بر روی جستجو بر روی نقشه را کلیک نمایید

 

تذکر مهم : لطفا قبل از عقد قرارداد با وکلای محترم یا موسسات حقوقی در حوزه وکالت پروانه ایشان را مشاهده و بررسی فرمایید ، به دلیل اینکه عدل نت هیچگونه منفعت و مسئولیتی در این مورد ندارد .